W sprzedaży
Osiedle Botanica Konstancja

W bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego PAN powstanie wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle Botanica Konstancja charakteryzować będą: przemyślany i funkcjonalny układ budynków, ulic i terenów wspólnych oraz przestronna i wygodna w codziennym użytkowaniu architektura. Domy będą posiadać wysokie na 6 metrów salony z kominkami oraz dwupiętrowymi przeszkleniami. Osiedle będzie się składać z ponad 100 segmentów o powierzchni mieszkalnej od 141 m2 (243 m2) do 154 m2 (262 m2). Inwestycję cechować będzie wysoki standard, ciekawa i oryginalna architektura, dwupoziomowe salony, przemyślane rozkłady domów, funkcjonalne ogrody, przestronne garaże.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna, ul. Wczasowa

Liczba domów

ok. 100

Planowane
Zabrze

W Zabrzu, przy ul. Wolności projektowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny z funkcją handlowo-usługową i podziemnym parkingiem. Na parterze od strony ulicy planowane są usługi handlu, a w pozostałej części parteru oraz na wszystkich wyższych piętrach mieszkania. Budynek 6-cio piętrowy z podziemnym garażem, placem zabaw i 83 mieszkaniami. Inwestycję cechuje wysoki standard oraz ciekawe ergonomiczne rozwiązania aranżacyjne mieszkań.

Lokalizacja

Zabrze, ul. Wolności

Liczba apartamentów

83 apartamenty

Zrealizowane
Apartamenty Saska Kępa

Apartamenty Saka Kępa to czteropiętrowy kameralny budynek apartamentowy. Unikalny kaskadowy projekt zapewnia przyszłym mieszkańcom duży słoneczny taras w każdym apartamencie. Dodatkowo budynek został zaprojektowany tak, żeby jak najlepiej doświetlić pomieszczenia i dać przyszłym mieszkańcom możliwość wypoczynku nie tylko na tarasach, ale i w przydomowych ogródkach. Powstanie tutaj 10 apartamentów w rozmiarach od 49,07 m2 do 134,94 m2. Wszystkie poziomy budynku od podziemnego garażu do III piętra obsługiwać będzie cichobieżna winda. Na III piętrze zbudowany zostanie dwupoziomowy penthouse, do którego łącznie przynależeć będzie aż 129 m2 tarasów. Inwestycję cechuje wysoki standard, duże przestronne i słoneczne tarasy oraz ciekawe ergonomiczne rozwiązania aranżacyjne mieszkań.

Lokalizacja

Warszawa, ul. Argentyńska

Liczba apartamentów

10 apartamentów

Wiślane Ogrody

Wiślane Ogrody to kompleks ekskluzywnych budynków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Mierzei Wiślanej. Kameralny nastrój osiedla tworzą dwa wewnętrzne dziedzińce ze starannie zaprojektowaną zieloną architekturą i alejkami. Eleganckie hole wejściowe kamień naturalny na podłodze i ścianach, podwieszany sufit z nastrojowym oświetleniem prowadzą do szybkich i cichobieżnych wind. Osiedle składa się z ponad 300 apartamentów o powierzchni od 42,1 m2 do 244,9 m2. Inwestycję cechuje wysoki standard, piękne widoki z okien na park i Wisłę oraz ciekawe rozwiązania aranżacyjne mieszkań.

Lokalizacja

Warszawa, ul. Wiślane Ogrody

Liczba apartamentów

300 apartamentów

M2

Dwie Wieże - M2 prestiżowy budynek wielorodzinny zrealizowany przez spółkę Citybud przy ul. Słomińskiego 7 w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Warbud S.A..
17 kondygnacji naziemnych; 65 metrów wysokości, 270 lokali mieszkalnych z powierzchniami usługowymi na parterze i dwupoziomowy garaż podziemny. Inwestycję cechuje wysoki standard, piękne widoki z okien oraz ciekawe rozwiązania aranżacyjne mieszkań i części wspólnych.

Lokalizacja

Warszawa, ul. Słomińskiego

Liczba apartamentów

270 apartamentów

Sapir Saska Kepa I

Kameralny budynek wielorodzinny na Saskiej Kępie, przy ulicy Argentyńskiej 5A. W tym czteropiętrowym, nowocześnie zaprojektowanym budynku powstało 50 funkcjonalnych mieszkań w metrażach od 35 do 144 m2, większość z tarasami, bądź loggiami. Na parterze zaprojektowano apartamenty z ogródkami. W budynku znajduje się podziemny garaż. Inwestycję cechuje wysoki standard oraz ciekawe rozwiązania aranżacyjne mieszkań i ponadczasowa elewacja.

Lokalizacja

Warszawa, ul. Argentyńska

Liczba apartamentów

50 aparatamentów

Masz pytanie? Napisz do nas!