Nowa odsłona
klasycznego rytmu miasta

Apartamenty
saska kępa

Do dołu
Apartementy
saska kępa

Apartamenty Saka Kępa to czteropiętrowy kameralny budynek apartamentowy. Unikalny kaskadowy projekt zapewnia przyszłym mieszkańcom duży słoneczny taras w każdym apartamencie. Dodatkowo budynek został zaprojektowany tak, żeby jak najlepiej doświetlić pomieszczenia i dać przyszłym mieszkańcom możliwość wypoczynku nie tylko na tarasach, ale i w przydomowych ogródkach.

10
apartamentów

W inwestycji znajdują się wyjątkowe apartamenty w szerokiej gamie rozmiarów od 49,07 m2 do 134,94 m2.

Dwupoziomowy
penthouse

Na III piętrze zbudowany zostanie dwupoziomowy penthouse, do którego łącznie przynależeć będzie aż 129 m2 tarasów.

Cichobieżna
winda

Wszystkie poziomy budynku od podziemnego garażu do III piętra obsługiwać będzie cichobieżna winda.

Standard
i ergonomia

Inwestycję cechuje wysoki standard, duże przestronne i słoneczne tarasy oraz ciekawe ergonomiczne rozwiązania aranżacyjne mieszkań.

Tutaj bije
artystyczne
serce miasta

Saska Kępa jest magicznym miejscem w Warszawie. Wystarczy się przejść po Francuskiej by poczuć ten wyjątkowy klimat. Mnogość unikalnych restauracji, małych butików i kawiarenek tonących w zieleni oraz niesamowity oryginalny klimat zachowanych modernistycznych domów, sprawiają wrażenie, że jest się gdzieś w innym wymiarze, mieście lub zagranicą.

Historia

Saska Kępa stała się wytworną dzielnicą mieszkaniową w latach międzywojennych. Dzięki zbudowanemu w 1913 r. mostowi Poniatowskiego z Saskiej Kępy było zaskakująco blisko do centrum miasta, co sprzyjało szybkiemu rozwojowi dzielnicy. Z czasem obok dworków i skromnych domów zaczęły powstawać spore rezydencje. Supernowoczesną architekturę modernistyczną przyniósł na Saską Kępę przełom lat 20. i 30.

Mieszkańcy
o saskiej kępie

“Moim zdaniem Saka Kępa daje jeden z najwyższych, jak nie najwyższy standard życia w stolicy. Jeżeli pracujesz w Centrum to praktycznie możesz zrezygnować z samochodu. Jest tu bardzo dobra infrastruktura - sporo niezłych szkół, przedszkoli, knajp, to wszystko w zasięgu spacerowym, a centrum w zasięgu kilku przystanków.”

Atmosfera

Saska Kępa zawsze przyciągała ludzi nietuzinkowych, o odmiennym spojrzeniu na życie i szczególnej wrażliwości. To dzielnica artystów, poetów i hipsterów. Najsłynniejsza mieszkanką Saskiej Kępy była Agnieszka Osiecka, której pomnik możemy podziwiać przed jej ulubioną kawiarnią przy ulicy Francuskiej. Żył tam również malarz kolorysta Jan Cybis oraz scenografka i malarka, której postać zapamiętali chyba wszyscy dawni mieszkańcy dzielnicy - Teresa Roszkowska. Dziś wystarczy się przejść i rozejrzeć w słoneczny dzień po kawiarnianych ogródkach, żeby zobaczyć nowe pokolenia artystów i celebrytów oraz zadowolonych z życia mieszkańców tej dzielnicy.

Lokalizacja
Masz pytania?
Napisz do nas